MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS 500 364 485
Szkoła jazdy w Bydgoszczy
ul. Wojska Polskiego 65,
85-825 Bydgoszcz
(budynek dyrekcji byłego zachemu)

INSTRUKTORZY

ŁUKASZ SZYMCZAK

Instruktor z 7 -L etnim doświadczeniem jako nieliczny w tej branży szkolony przez egzaminatorów w WORD. Jego pasją jest przekazywanie wiedzy i umiejętności przyszłym kierowcom. Zna doskonale wymagania egzaminatorów pod kątem, których zadania stawiane przez niego doprowadzają do zdobycia wymarzonego dokumentu. Priorytetem dla niego są dobrze wyszkoleni i pewni siebie kierowcy, którzy będą potrafili odnaleźć się w każdej sytuacji na drodze. Przyjdź i przekonaj się, że zdobycie prawa jazdy nie musi być straszne a może odbywać się w miłej, bezstresowej atmosferze na najwyższym poziomie nauczania.'

'SUKCES KURSANTA JEST JEGO SUKCESEM''

 

Bronisław Nowak 

Od strony dydaktycznej czuwa doświadczony instruktor z ponad 15-letnim stażem. Chętnie udzieli fachowej porady i pokieruje Was przez drogę do uzyskania prawa jazdy. Jego profesjonalizm doceniany jest przez wielu ekspertów z branży szkoleniowej, ceniony za umiejetność przekazywania wiedzy teoretycznej niezbednej do uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminie w WORD.

 

Bartosz Czarniecki 

Instruktor z pasją. Jego indywidualne podejście do każdego z kursantów daje pozytywną energię i chęć nauki. Wiedza, którą przekazuję jest na najwyższym poziomie. Z pod jego ręki wyszło wielu zadowolonych kursantów, którzy cieszą się, że ze zdobycia upragnionego dokumentu jakim jest prawo jazdy. 

 

Konrad Paszkowski 

Ogromna wiedza. Spokój i opanowanie. Ceniony w środowisku egzaminacyjnym jak i instruktorkim. Dbałość o szczegóły jest jego największym atutem. Miłośnik motoryzacji. Z 'najtrudniejszych przypadkow' potrafi zrobić kierowcę. Jego wiedza i umiejętności przekazywana jest w sposób zrozumiały i treściwy na najwyższym instruktorkim pełnym profesjonalizmu poziomie. 

 

Angelika Łatka 

Instruktorka, która obecnie wychowuje małe dziecko. 

 

 

Tworzymy Team jakiego nie ma w żadnej innej szkole. Tylko w Szkole Nauki Jazdy Ekstraklasa przekażemy wszystkie najważniejsze rzeczy na najwyższym poziomie, abyśmy mogli cieszyć się środkiem transportu jakim jest auto. Szerokiej drogi... 

 

 

 

 

 

 

ZAPISY ONLINE