MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS 500 364 485
Szkoła jazdy w Bydgoszczy
ul. Wojska Polskiego 65,
85-825 Bydgoszcz
(budynek dyrekcji byłego zachemu)

JAK WYGLĄDA KURS?

TEORIA (30 godzin lekcyjnych) 
Na zajęciach teoretycznych poznasz warunki i przepisy ruchu drogowego oraz zasady udzielania pierwszej pomocy. Wykłady prowadzone są przy ul. Wojska Polskiego 65 budynek dyrekcji byłego zachemu.

W sali wykładowej czeka na Ciebie darmowa kawa, herbata lub woda. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu najbardziej profesjonalnego i najnowocześniejszego programu multimedialnego "Vademecum Wykładowcy'', które prowadzi i omawia wykwalifikowany i doświadczony instruktor Rafał Czyżewski. 

Praktyczną naukę jazdy rozpoczynamy zaraz po zakończeniu teorii.

PRAKTYKA (30 godzin zegarowych) 
Podczas części praktycznej nauczysz się bezpiecznie poruszać po drogach. Dzięki temu będziesz mógł czuć się pewnie podczas egzaminu oraz z przyjemnością korzystać z samochodu po odebraniu prawa jazdy. Szkolenie prowadzone jest w klimatyzowanym aucie Toyota Yaris takim jak na egzaminie w word. Tą część szkolenia elastycznie dopasujesz do Twoich indywidualnych potrzeb. Podsumowaniem kursu jest egzamin wewnętrzny z teorii i praktyki, który wliczony jest w cene szkolenia. 

Istnieje możliwość wykupienia jazd doszkalających, przygotowujących na 100% do zdania egzaminu w WORD koszt za 1 pełną godzinę to 75zł

Jeżeli dojeżdżasz na kurs z poza Bydgoszczy, możesz umawiać się na jazdy na dworcu PKS lub PKP. Oferujemy kurs podstawowy w cenie 2200zł. Jeżeli kiedykolwiek próbowałeś uzyskać prawo jazdy i nie udało Ci się przyjdź na kurs uzupełniający, doszkolimy Cię w indywidualny sposób i zadbamy o elementy potrzebne do uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminie w WORD. Opłatę za kurs rozłożymy także na wygodne dla Ciebie nieoprocentowane raty. 

Prowadzimy także kursy przyśpieszenie po zdanej teorii w word gdzie przeprowadzamy pierwszą pomoc i automatycznie zaczynamy zajęcia praktyczne. 

Jeżeli chcemy zdobyć prawo jazdy w ekspresowym tempie mamy też kilka wariantów. Po zaliczonej teorii w Word kurs 2 tygodniowy gdzie jazdy odbywają się codziennie koszt 2399zł  


Zapraszamy do szkolenia i uzyskania wymarzonych uprawnień do kierowania pojazdami.

Za kurs można dokonywać przelewem na podany w zakładce kontakt nr konta, wpisujemy Imię i Nazwisko oraz nr kolejnej raty jeśli taka opcja została wybrana, albo gotówką w dniu rozpoczęcia kursu (w systemie ratalnym I-wpłata 500zl, II - wpłata - po zakończeniu teorii tzn. na pierwszych zajęciach praktycznych 500zl, natomiast III - wpłata do połowy wyjeżdżonych godzin)

ZAPISY ONLINE