MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS 500 364 485
Szkoła jazdy w Bydgoszczy
ul. Wojska Polskiego 65,
85-825 Bydgoszcz
(budynek dyrekcji byłego zachemu)

O NAS

Jesteśmy nowoczesną szkołą nauki jazdy działająca w najnowszym programie nauczania z profesjonalnie dobraną kadrą instruktorską, dzięki czemu jak sama nazwa mówi EKSTRAKLASA uczy na najwyższym poziomie o czym przekonało się wiele osób, którzy zostali kierowcami promując szkołę EKSTRAKLASA.

Statystyki potwierdzone przez urząd miasta Bydgoszcz z których wynika, ze zdobyliśmy najwyższą zdawalność egzaminów praktycznych w drugiej połowie 2017 roku.

Osoby, które zdecydują się na kurs będą szkolone na toyocie yaris o takich samych parametrach jak na egzaminie w WORD. Dodatkowym atutem jest opanowanie emocji i stresu poprzez wiedzę i umiejętności nabyte podczas szkolenia podchodząc indywidualnie do każdej osoby. 

Dokładamy wszelkich starań, aby nauka w naszym ośrodku odbywała się w przyjaznej atmosferze, w sposób szybki, efektywny, kulturalny i zarazem bez niepotrzebnego stresu. Potwierdzają to osiągane przez nas wyniki:

Jako nowoczesny a zarazem doświadczony już ośrodek szkolenia zdobyliśmy najwyższą zdawalność za pierwszym razem przy czym spośród ponad 50 szkół w Bydgoszczy prowadzimy w rankingach profesjonalizmu, o których mówią za siebie wyniki a liczba osób stale się powiększa.

Posiadamy profesjonalny plac manewrowy do doskonalenia techniki jazdy. 

ZAUFAJCIE NAM A OCZEKIWANIA ZOSTANĄ SPEŁNIONE W 100%

''PRZYJDŹ I ZDOBĄDŹ PRAWKO Z KLASĄ Z EKSTRAKLASĄ''

ZAPISY ONLINE